Dentaid Polska

Misja

Zapewnienie najwyższych standardów higieny jamy ustnej

Strategia

Rozwój oparty na nauce, innowacyjności, szkoleniach i społecznej odpowiedzialności

Pracujemy nad poprawą zdrowia jamy ustnej, korzystając z rozwiązań nowej generacji. Wspierani jesteśmy przez dentystów, higienistki stomatologiczne i farmaceutów, którzy pomagają nam zbliżyć się do rzeczywistych problemów, umożliwiając opracowywanie nowych i ambitnych rozwiązań dla najbardziej wymagających potrzeb jamy ustnej. Dzięki takiemu zaangażowaniu jesteśmy dzisiaj międzynarodowym liderem w zdrowiu i higienie jamy ustnej.

O nas

Firma Dentaid została założona w Hiszpanii w 1980 roku. Od początków istnienia firmy staliśmy się pionierem badań nad najlepiej przebadanymi na świecie produktami do higieny jamy ustnej. Dentaid jako jedno z nielicznych laboratoriów specjalizuje się w mikrobiologicznych badaniach nad biofilmem. Sukcesem naszych działań jest holistyczne podejście. Połączenie najnowocześniejszej technologii, wysoko wykwalifikowanej kadry, zaangażowanie w badania i innowacje oraz wieloletnia współpraca ze środowiskiem stomatologiczno-farmaceutycznym jak również europejskimi i amerykańskimi uniwersytetami jest kluczem do naszego sukcesu. Dzięki połączeniu tych kilku integralnych aspektów, jesteśmy światową marką, a naszym priorytetem nieustannie jest dbałość o najwyższą jakość produktów do higieny jamy ustnej.

Rozwój Dentaid to także ekspansja dystrybucyjna. Aktualnie nasze produkty są dostępne w ponad 70 krajach i na tym z pewnością nie koniec. Aby sprostać wymaganiom międzynarodowej logistyki i nasze Centrum Logistyki w Barcelonie obejmuje powierzchnię 18 000 m2, co znacząco przyspiesza bieżącą dystrybucję.
Wyłącznym dystrybutorem Dentaid w Polsce jest Bałtycki Instytut Stomatologii z siedzibą w Gdańsku. Od 2013 roku z sukcesem wprowadzamy na polski rynek szeroka gamę produktów Dentaid. Każdego roku nasz asortyment powiększa się. Aktualnie to już 61 produktów Dentaid do higieny jamy ustnej, a w zanadrzu czekają już kolejne nowości.

lat działalności Dentaid
lat dystrybucji w Polsce
kraje dystrybucyjne
produktów Dentaid w Polsce

Bogaty asortyment wynika z empatycznego podejścia do jakże różnych potrzeb pacjentów i problemów higieny jamy ustnej. Dentaid za punkt wyjścia stawia sobie sprostanie im wszystkim.

braille-99020_640

Każdego dnia staramy się dotrzeć do konsumentów bez względu na ich sytuację. Stąd asortyment produktów VITIS i Perio Aid został zaprojektowany tak, aby dostosowany był do potrzeb każdego konsumenta, również osób niewidomych. Właśnie dlatego opakowania opatrzone są alfabetem Braille’a.

gluten-2984643_1280

Jako jedni z pierwszych w branży znacząco zaangażowaliśmy się w społeczność osób cierpiących na celiakię. Nasze formuły produktów nie zawierają glutenu, aby zaoferować szeroką gamę rozwiązań dla konsumentów, którzy nie tolerują tego składnika.