21. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego- Wrocław 2018

W dniach 19 – 22 września 2018 odbedzie się połączony 21. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i III Kongres Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej. To wyjątkowe wydarzenie ortodontyczne, które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu.

Organizatorzy zadbali o to, aby na Zjeździe PTO i Kongresie pojawiły niekwestionowane autorytety ortodontyczne, nie tylko z Europy, ale z całego świata.

W strefie wystawców nie zabraknie również produktów Dentaid Vitis. Oczywiście na pierwsze skrzypce zagra linia Vitis Orthodontic. Niemniej jednak na stoisko zabieramy całe portfolio produktów, wiedząc że pacjent ortodontyczny zmaga się z szeregiem różnych dolegliwości. Nie zabraknie również nowości. Po raz pierwszy na zjeździe PTO zaprezentujemy wyjątkowe szczoteczki soniczne VITIS sonic. Tym sposobem gama szczoteczek Vitis, których trzon stanowią szczoteczki manualne rozszerza się o szczoteczki soniczne. Wszystko po to aby dać wybór i ostatecznie zbliżyć się do jednego celu- zdrowych i pięknych zębów.

Zapraszamy za stoisko C, 19 – 22 września 2018, Wrocław.

Więcej na:

http://www.21zjazdpto.wroclaw.pl/

Udostępnij