VITIS SONIC: nowa generacja szczoteczek sonicznych

Technologia soniczna to jedna z najnowszych innowacji w higienie jamy ustnej, która zwielokrotnia skuteczność codziennego czyszczenia. Włókna szczotek sonicznych Vitis osiągają prędkość od 31 000 do 40 000 ruchów na minutę i emitują wibracje akustyczne o wysokiej częstotliwości. To działanie pomaga wyeliminować bakteryjną płytkę nazębną, nawet w obszarach o trudnym dostępie. Dzieje się tak poprzez dwa mechanizmy:

  1.  Czyszczenie mechaniczne– czyszczenie odbywa się dzięki mechanicznemu działaniu włókien, które wibrują z dużą częstotliwością na powierzchni zęba, gwarantując lepszą eliminację płytki bakteryjnej.
  2.  Wibracje akustyczne i hydrodynamiczne– wysoka prędkość ruchu włókien emituje fale akustyczne, które poruszają się w jamie ustnej, niszcząc płytkę bakteryjną. Ponadto fale akustyczne w kontakcie ze śliną wytwarzają małe pęcherzyki, które zawierają tlen, co może utrudniać przetrwanie bakterii beztlenowych. Pęcherzyki umożliwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc, takich jak brzegi dziąseł oraz przestrzenie międzyzębowe. 

Szczoteczki soniczne Vitis są odpowiednie dla wszystkich osób, a przede wszystkim polecane są osobom ze słabą techniką szczotkowania, osobom z ograniczoną sprawnością manualną i specyficznymi sytuacjami, takimi jak problemy z dziąsłami, implantami oraz przy leczeniu ortodontycznym.  Codzienne stosowanie szczotek sonicznych Vitis poprawia zdrowie dziąseł w ciągu zaledwie 10 dni i redukuje płytkę bakteryjną.

Główki szczoteczek dzięki zaokrąglonym i gruboziarnistym włóknom Tynex umożliwia skuteczne szczotkowanie, chroniąc wszystkie tkanki jamy ustnej. Ponadto do wyboru są dwie wymienne końcówki o różnej miękkości, aby w pełni dostosować się do potrzeb każdego odbiorcy. Akumulator szczoteczek Vitis jest trwały, a jej konstrukcja jest ergonomiczna, cicha i lekka.

Porada: Aby zapewnić maksymalną skuteczność szczotek sonicznych Vitis, szczotkuj co najmniej 2-3 razy dziennie przez co najmniej 2 minuty. Każda z past Vitis jest zalecana do szczoteczki sonicznej. Wybierz swą ulubioną pastę  Vitis, którą śmiało możesz stosować na szczoteczkę soniczną. Uzupełniaj higienę, czyszcząc przestrzenie międzyzębowe i używaj płynów do płukania ust, aby w 100% zadbać o higienę jamy ustnej.

Udostępnij